Медичний центр «Шиба»

медицинский центр Шиба

Медичний Центр «Шиба» є, за структурою, лікувальним містом і складається з більш ніж 150 клінік, відділень та допоміжних медичних установ. Спочатку лікарня «Шиба» створювалася як військовий госпіталь, але вже через п’ять років стала надавати медичні послуги і цивільним особам. З часом лікарня поступово розширювалася: закладалися нові, прогресивні відділення та клініки. На сьогоднішній день, лікарня «Шиба» – це найбільша на Близькому Сході університетська клініка, в якій працює понад 7000 одиниць медичного персоналу, понад 2000 лікарняних ліжок. Щороку ця клініка успішно допомагає подолати проблеми зі здоров’ям більш ніж 1.200.000 пацієнтам з усього світу. Це означає, що всі ці люди знову змогли відчути радість повноцінного життя.

У клінічних відділеннях лікарні «Шиба» вперше в Ізраїлі була зроблена успішна пересадка серця, вперше успішно змогли усунути порок серця у дитини, а також проведене перше екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Майже в усіх клініках і відділеннях лікарні «Шиба» проводяться активні дослідження, в яких приймають участь студенти медичних факультетів з усього Ізраїлю. Така плідна співпраця дозволяє отримувати пацієнтам клінік найсучасніше лікування, і успішно виліковувати найскладніші захворювання. Коли виникає необхідність вирішити складну і рідкісну проблему у пацієнта, скликають медичний консиліум. До його складу часто входять професори та провідні фахівці різних дисциплін, зазвичай, з міжнародною практикою.

 Завдяки співпраці з медичними університетами в Ізраїлі і за кордоном, лікувально-дослідницький центр клініки «Шиба», є передовим центром в лікуванні онкологічних, кардіологічних, пульмонологічних, імунологічних та інших захворювань. Особливою гордістю лікарні є центр трансплантації кісткового мозку, який є найбільшим в Європі. Він по праву займає передові позиції в світі медицини. В даному центрі успішно провели кілька сотень операцій з пересадки кісткового мозку, і тисячі пересадок стволових клітин.

Шиба3Реабілітаційний центр лікарні «Шиба» перебуває на найвищому світовому рівні тому що, реабілітація особливо важлива після важких онкологічних або інших оперативних втручань, спортивних травм, важких поранень, ушкоджень мозку та хребта і різних затяжних патологічних процесів, які можуть відбуватися в організмі. Маючи статус найбільшого в Ізраїлі, реабілітаційний центр надає послуги всім пацієнтам, які перенесли операції, або просто бажають покращити своє здоров’я після патологічних процесів. Особливо активно проводиться реабілітація хворих після операцій на серці, жінок після пологів, і хворих з різними захворюваннями, що включають і коматозні стани.

Також у лікарні є відмінна педіатрична клініка, яка займає окремий корпус, що має в своєму розпорядженні більше 150-ти лікарняних місць. Педіатрична клініка надає медичну допомогу дітям у всіх галузях медицини, включаючи кардіологію, нейрохірургію, онкологію, інтенсивну терапію і багато інших. Щороку ця клініка обслуговує більше 70 000 маленьких пацієнтів, для яких створені найкращі умови лікування та реабілітації. Клініка обладнана найновішими передовими технологіями і апаратурою, а персонал регулярно проходить стажування в кращих педіатричних клініках світу.

На базі лікарні «Шиба» знаходиться національний Ізраїльський інститут епідеміології і громадської охорони здоров’я, а також національний банк крові. На її основі створено центри медичного навчання, в яких представлені найсучасніші програмні комплекси навчання медичних фахівців. Також існують спеціальні “роботи-пацієнти”, на яких відпрацьовується техніка лікування, і проводяться наукові дослідження.

У 1990 році в медичному центрі «Шиба» було відкрито спеціальний відділ прийому, який би сприяв лікуванню іноземних громадян з усього світу. Для багатьох пацієнтів це стало єдиним шансом врятувати своє здоров’я або життя рідних і близьких людей. Постійно вдосконалюючись, лікарня «Шиба» заслужила найвищу репутацію серед багатьох фахівців і пацієнтів.

MMC_button-1

Новости Медицины

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

18 January 2018

Большинство больных с онкологическим заболеванием интересуются у врачей прогнозом. И врач дает оценку, ориентируясь на показатель под названием “выживаемость при раке”, основанном на опыте …

Хотите улучшить память?

Хотите улучшить память? Ежедневно проходите 4 тысячи шагов

11 January 2018

Американские ученые нашли еще одно доказательство пользы физической активности, установив, что ежедневное выполнение 4 тысяч шагов положительно сказывается на умственных способностях человека и помогает улучшить память. Рекомендация …

С новым годом!

С новым 2018 годом!

31 December 2017

 
 
 
 
 
 
 
 

Множественная миелома

Множественная миелома – заболевание, которое влияет на всю семью

28 December 2017

«С момента постановки диагноза наша жизнь перевернулась. Болезнь повлияла на настроение, социальную активность, финансы и отношения внутри семьи. Она встала на первое место. Все …

Впервые в мире: в Израиле вырастили костную ткань в лаборатории

21 December 2017

Ещё одна идея со страниц фантастических произведений стала реальностью – израильским специалистам из медицинского центра «Ха-Эмек» (г. Афула) удалось пересадить пациенту кость, выращенную в …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram