Медичний центр «Шиба»

медицинский центр Шиба

Медичний Центр «Шиба» є, за структурою, лікувальним містом і складається з більш ніж 150 клінік, відділень та допоміжних медичних установ. Спочатку лікарня «Шиба» створювалася як військовий госпіталь, але вже через п’ять років стала надавати медичні послуги і цивільним особам. З часом лікарня поступово розширювалася: закладалися нові, прогресивні відділення та клініки. На сьогоднішній день, лікарня «Шиба» – це найбільша на Близькому Сході університетська клініка, в якій працює понад 7000 одиниць медичного персоналу, понад 2000 лікарняних ліжок. Щороку ця клініка успішно допомагає подолати проблеми зі здоров’ям більш ніж 1.200.000 пацієнтам з усього світу. Це означає, що всі ці люди знову змогли відчути радість повноцінного життя.

У клінічних відділеннях лікарні «Шиба» вперше в Ізраїлі була зроблена успішна пересадка серця, вперше успішно змогли усунути порок серця у дитини, а також проведене перше екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Майже в усіх клініках і відділеннях лікарні «Шиба» проводяться активні дослідження, в яких приймають участь студенти медичних факультетів з усього Ізраїлю. Така плідна співпраця дозволяє отримувати пацієнтам клінік найсучасніше лікування, і успішно виліковувати найскладніші захворювання. Коли виникає необхідність вирішити складну і рідкісну проблему у пацієнта, скликають медичний консиліум. До його складу часто входять професори та провідні фахівці різних дисциплін, зазвичай, з міжнародною практикою.

 Завдяки співпраці з медичними університетами в Ізраїлі і за кордоном, лікувально-дослідницький центр клініки «Шиба», є передовим центром в лікуванні онкологічних, кардіологічних, пульмонологічних, імунологічних та інших захворювань. Особливою гордістю лікарні є центр трансплантації кісткового мозку, який є найбільшим в Європі. Він по праву займає передові позиції в світі медицини. В даному центрі успішно провели кілька сотень операцій з пересадки кісткового мозку, і тисячі пересадок стволових клітин.

Шиба3Реабілітаційний центр лікарні «Шиба» перебуває на найвищому світовому рівні тому що, реабілітація особливо важлива після важких онкологічних або інших оперативних втручань, спортивних травм, важких поранень, ушкоджень мозку та хребта і різних затяжних патологічних процесів, які можуть відбуватися в організмі. Маючи статус найбільшого в Ізраїлі, реабілітаційний центр надає послуги всім пацієнтам, які перенесли операції, або просто бажають покращити своє здоров’я після патологічних процесів. Особливо активно проводиться реабілітація хворих після операцій на серці, жінок після пологів, і хворих з різними захворюваннями, що включають і коматозні стани.

Також у лікарні є відмінна педіатрична клініка, яка займає окремий корпус, що має в своєму розпорядженні більше 150-ти лікарняних місць. Педіатрична клініка надає медичну допомогу дітям у всіх галузях медицини, включаючи кардіологію, нейрохірургію, онкологію, інтенсивну терапію і багато інших. Щороку ця клініка обслуговує більше 70 000 маленьких пацієнтів, для яких створені найкращі умови лікування та реабілітації. Клініка обладнана найновішими передовими технологіями і апаратурою, а персонал регулярно проходить стажування в кращих педіатричних клініках світу.

На базі лікарні «Шиба» знаходиться національний Ізраїльський інститут епідеміології і громадської охорони здоров’я, а також національний банк крові. На її основі створено центри медичного навчання, в яких представлені найсучасніші програмні комплекси навчання медичних фахівців. Також існують спеціальні “роботи-пацієнти”, на яких відпрацьовується техніка лікування, і проводяться наукові дослідження.

У 1990 році в медичному центрі «Шиба» було відкрито спеціальний відділ прийому, який би сприяв лікуванню іноземних громадян з усього світу. Для багатьох пацієнтів це стало єдиним шансом врятувати своє здоров’я або життя рідних і близьких людей. Постійно вдосконалюючись, лікарня «Шиба» заслужила найвищу репутацію серед багатьох фахівців і пацієнтів.

MMC_button-1

Новости Медицины

Уничтожение клеток рака

Созданы молекулярные машины для уничтожения клеток рака

14 September 2017

Ученые из Англии создали уникальные молекулярные машины, уничтожающие раковые клетки. Машины высверливают отверстия в мембранах клеток и нейтрализуют их. Исследования доказывают, что у этой …

Спинраза (Spinraza) - лечение спинальной мышечной атрофии (СМА)

Спинраза – инъекция надежды для детей с СМА

7 September 2017

СМА (спинальная мышечная атрофия) – тяжелейшее генетическое заболевание, первые симптомы которого могут проявиться в возрасте менее 1 года. Дети с данным диагнозом не сидят, …

Чем чреват регулярный недосып?

Чем чреват регулярный недосып?

31 August 2017

Недавнее исследование, проведенное специалистами в Великобритании, показало, что регулярный недосып приводит к избыточному весу и ухудшению метаболизма.

Данные исследования очень любопытны: так, у людей, …

Затянувшийся сон вызывает ночные

Затянувшийся сон вызывает ночные кошмары

24 August 2017

Специалисты из Оксфордского университета попытались выяснить причины ночных кошмаров, проведя для этого опрос более 850 человек. Вывод заставляет задуматься – кошмары связаны не только …

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

20 August 2017

Хроническое недосыпание (менее шести часов в сутки) опасно такими же серьезными осложнениями, какие возникают при регулярном употреблении алкоголя. Такой неожиданный вывод сделали специалисты крупной компании, …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram