Медичний центр «Шиба»

медицинский центр Шиба

Медичний Центр «Шиба» є, за структурою, лікувальним містом і складається з більш ніж 150 клінік, відділень та допоміжних медичних установ. Спочатку лікарня «Шиба» створювалася як військовий госпіталь, але вже через п’ять років стала надавати медичні послуги і цивільним особам. З часом лікарня поступово розширювалася: закладалися нові, прогресивні відділення та клініки. На сьогоднішній день, лікарня «Шиба» – це найбільша на Близькому Сході університетська клініка, в якій працює понад 7000 одиниць медичного персоналу, понад 2000 лікарняних ліжок. Щороку ця клініка успішно допомагає подолати проблеми зі здоров’ям більш ніж 1.200.000 пацієнтам з усього світу. Це означає, що всі ці люди знову змогли відчути радість повноцінного життя.

У клінічних відділеннях лікарні «Шиба» вперше в Ізраїлі була зроблена успішна пересадка серця, вперше успішно змогли усунути порок серця у дитини, а також проведене перше екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Майже в усіх клініках і відділеннях лікарні «Шиба» проводяться активні дослідження, в яких приймають участь студенти медичних факультетів з усього Ізраїлю. Така плідна співпраця дозволяє отримувати пацієнтам клінік найсучасніше лікування, і успішно виліковувати найскладніші захворювання. Коли виникає необхідність вирішити складну і рідкісну проблему у пацієнта, скликають медичний консиліум. До його складу часто входять професори та провідні фахівці різних дисциплін, зазвичай, з міжнародною практикою.

 Завдяки співпраці з медичними університетами в Ізраїлі і за кордоном, лікувально-дослідницький центр клініки «Шиба», є передовим центром в лікуванні онкологічних, кардіологічних, пульмонологічних, імунологічних та інших захворювань. Особливою гордістю лікарні є центр трансплантації кісткового мозку, який є найбільшим в Європі. Він по праву займає передові позиції в світі медицини. В даному центрі успішно провели кілька сотень операцій з пересадки кісткового мозку, і тисячі пересадок стволових клітин.

Шиба3Реабілітаційний центр лікарні «Шиба» перебуває на найвищому світовому рівні тому що, реабілітація особливо важлива після важких онкологічних або інших оперативних втручань, спортивних травм, важких поранень, ушкоджень мозку та хребта і різних затяжних патологічних процесів, які можуть відбуватися в організмі. Маючи статус найбільшого в Ізраїлі, реабілітаційний центр надає послуги всім пацієнтам, які перенесли операції, або просто бажають покращити своє здоров’я після патологічних процесів. Особливо активно проводиться реабілітація хворих після операцій на серці, жінок після пологів, і хворих з різними захворюваннями, що включають і коматозні стани.

Також у лікарні є відмінна педіатрична клініка, яка займає окремий корпус, що має в своєму розпорядженні більше 150-ти лікарняних місць. Педіатрична клініка надає медичну допомогу дітям у всіх галузях медицини, включаючи кардіологію, нейрохірургію, онкологію, інтенсивну терапію і багато інших. Щороку ця клініка обслуговує більше 70 000 маленьких пацієнтів, для яких створені найкращі умови лікування та реабілітації. Клініка обладнана найновішими передовими технологіями і апаратурою, а персонал регулярно проходить стажування в кращих педіатричних клініках світу.

На базі лікарні «Шиба» знаходиться національний Ізраїльський інститут епідеміології і громадської охорони здоров’я, а також національний банк крові. На її основі створено центри медичного навчання, в яких представлені найсучасніші програмні комплекси навчання медичних фахівців. Також існують спеціальні “роботи-пацієнти”, на яких відпрацьовується техніка лікування, і проводяться наукові дослідження.

У 1990 році в медичному центрі «Шиба» було відкрито спеціальний відділ прийому, який би сприяв лікуванню іноземних громадян з усього світу. Для багатьох пацієнтів це стало єдиним шансом врятувати своє здоров’я або життя рідних і близьких людей. Постійно вдосконалюючись, лікарня «Шиба» заслужила найвищу репутацію серед багатьох фахівців і пацієнтів.

MMC_button-1

Новости Медицины

Индивидуальное лечение рака легких

Индивидуальное лечение – прорыв в борьбе с раком легких

9 November 2017

Клиническое исследование показало эффективность индивидуального лечения рака легких, протоколы которого составляются в соответствии с генетическим профилем опухоли. Проект стал возможен благодаря сотрудничеству одного из …

Реконструкция лица

Реконструкция лица: пластика без шрамов в Израиле

2 November 2017

Мы привыкли видеть операции на лице, не оставляющие рубцов, в сценах из кинофильмов про далекое будущее. Но это будущее уже здесь! Реконструкция лица без …

CAR T-клеточная терапия

CAR T-клеточная терапия: Победить рак за месяц? Да, это возможно!

26 October 2017

CAR T-клеточная терапия, уникальный инновационный метод применяемый в клинике Шиба, всего за месяц избавила 8-летнего Йонатана от рака крови, с которым он боролся в течение …

В Израиле робот помог удалить опухоль языка

Робот помог Израильским хирургам удалить опухоль языка

19 October 2017

Специалисты из израильской больницы Бейлинсон (г. Петах-Тиква) провели инновационную роботизированную операцию по удалению опухоли основания языка, не требовавшую рассечения челюсти. Это позволило больному покинуть …

Израильские хирурги спасли жизнь девятилетней девочки с опухолью шеи

Израильские хирурги спасли жизнь девятилетней девочки с опухолью шеи

16 October 2017

В ходе сложнейшей 12-часовой операции, бригаде хирургов из израильских больниц Бейлинсон и Шнайдер удалось спасти жизнь маленькой Таре Амар, у которой была выявлена опухоль шейного …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram