Лікарня «Меїр»

Клиника Меир

Лікарня «Меїр» по праву вважається однією з кращих лікарень Ізраїлю. Вона була заснована в 1956 році. І з кожним роком ця лікарня підвищувала свій рівень з надання медичних послуг. Про це свідчить той факт, що вона неодноразово визнавалася кращою клінікою Ізраїлю. На базі клініки обслуговуються Олімпійська збірна Ізраїлю та багато інших спортивних організацій. На сьогоднішній день в лікарні розташовано понад 700 лікарняних ліжок, є 50 місць в денному стаціонарі та 60 місць для новонароджених. Клініка представлена ​​більше ніж 2300-ми висококваліфікованими фахівцями. Щороку в ній проводиться понад 18000 операцій. Клініка постійно співпрацює з медичними університетами Ізраїлю. Більшість лікарів, які тут працюють, проходили стажування в США і Європі.

Клініка «Меїр» має сертифікат JCI, який отримують лише ті медичні установи, що успішно практикують лікування пацієнтів з усього світу, тобто є міжнародними. У своєму розвитку клініка, поступово розширюючись, досягла рівня цілого медичного містечка. На сьогоднішній день вона об’єднує більше ста відділень і дочірніх підрозділів. Вона так само має свій лабораторний комплекс, який працює за підтримки медичного університету імені Бар-Ілан, а також безліч інших допоміжних відділень. Всесвітню популярність заслужила клініка екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) лікарні «Меїр». На її базі отримали можливість завагітніти і відчути радість материнства сотні тисяч жінок з усього світу.

Однією з багатьох спеціалізацій лікарні «Меїр» є урологія. На базі урологічної клініки проводяться найскладніші урологічні операції. Серед них і такі серйозні, як усунення вроджених вад у розвитку сечостатевої системи, а також операцій по відновленню після різних травм і патологічних процесів. На базі клініки регулярно проводяться операції по видаленню каменів у нирках, лікуванню новоутворень урологічного характеру і багато іншого. У клініці активно розвивається малоінвазивна хірургія. Це дозволяє пацієнтам отримувати відмінні результати лікування без ускладнень, які часто супроводжують післяопераційний період.

больница Меир3

Лікарня «Меїр» є опорною базою єдиного в країні інституту пульмонології, де хворі пульмонологічного профілю отримують сучасне і якісне лікування. Інститут пульмонології, на сьогоднішній день, розрахований на 32 ліжка, а також в наявності є 8 місць для хворих, які потребують апаратів штучного дихання і цілодобового нагляду. При лікуванні онкологічних хворих, інститут лікарні «Меїр» активно співпрацює з клініками онкології та інститутом радіоізотопної медицини.

У відділенні ортопедії та травматології багато років успішно проводять відновлювальні операції після переломів суглобо-кісткового апарату, а також захворювань ревматологічного характеру. На базі клініки проводять виправлення вроджених вад кісткової системи і виправлення вад розвитку.

Багато пацієнтів, які не можуть отримати висококваліфіковану допомогу у себе на батьківщині, або ж мають сумніви щодо якості запропонованих послуг, змушені вдаватися до лікування закордоном. Якщо ця проблема стосується і вас, то лікарня «Меїр» найкраще допоможе у вирішенні даної проблеми всім бажаючим пацієнтам. Це стосується і приєднаних до неї клінік, що мають величезний досвід надання медичної допомоги пацієнтам з усього світу. На сьогоднішній день «Меїр» стала такою клінікою, якій люди довіряють своє здоров’я і здоров’я своїх рідних. Погодьтеся, що така характеристика є найкращою для лікарні зі світовим ім’ям.

MMC_button-1

Новости Медицины

Уничтожение клеток рака

Созданы молекулярные машины для уничтожения клеток рака

14 September 2017

Ученые из Англии создали уникальные молекулярные машины, уничтожающие раковые клетки. Машины высверливают отверстия в мембранах клеток и нейтрализуют их. Исследования доказывают, что у этой …

Спинраза (Spinraza) - лечение спинальной мышечной атрофии (СМА)

Спинраза – инъекция надежды для детей с СМА

7 September 2017

СМА (спинальная мышечная атрофия) – тяжелейшее генетическое заболевание, первые симптомы которого могут проявиться в возрасте менее 1 года. Дети с данным диагнозом не сидят, …

Чем чреват регулярный недосып?

Чем чреват регулярный недосып?

31 August 2017

Недавнее исследование, проведенное специалистами в Великобритании, показало, что регулярный недосып приводит к избыточному весу и ухудшению метаболизма.

Данные исследования очень любопытны: так, у людей, …

Затянувшийся сон вызывает ночные

Затянувшийся сон вызывает ночные кошмары

24 August 2017

Специалисты из Оксфордского университета попытались выяснить причины ночных кошмаров, проведя для этого опрос более 850 человек. Вывод заставляет задуматься – кошмары связаны не только …

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

20 August 2017

Хроническое недосыпание (менее шести часов в сутки) опасно такими же серьезными осложнениями, какие возникают при регулярном употреблении алкоголя. Такой неожиданный вывод сделали специалисты крупной компании, …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram