Лікарня «Меїр»

Клиника Меир

Лікарня «Меїр» по праву вважається однією з кращих лікарень Ізраїлю. Вона була заснована в 1956 році. І з кожним роком ця лікарня підвищувала свій рівень з надання медичних послуг. Про це свідчить той факт, що вона неодноразово визнавалася кращою клінікою Ізраїлю. На базі клініки обслуговуються Олімпійська збірна Ізраїлю та багато інших спортивних організацій. На сьогоднішній день в лікарні розташовано понад 700 лікарняних ліжок, є 50 місць в денному стаціонарі та 60 місць для новонароджених. Клініка представлена ​​більше ніж 2300-ми висококваліфікованими фахівцями. Щороку в ній проводиться понад 18000 операцій. Клініка постійно співпрацює з медичними університетами Ізраїлю. Більшість лікарів, які тут працюють, проходили стажування в США і Європі.

Клініка «Меїр» має сертифікат JCI, який отримують лише ті медичні установи, що успішно практикують лікування пацієнтів з усього світу, тобто є міжнародними. У своєму розвитку клініка, поступово розширюючись, досягла рівня цілого медичного містечка. На сьогоднішній день вона об’єднує більше ста відділень і дочірніх підрозділів. Вона так само має свій лабораторний комплекс, який працює за підтримки медичного університету імені Бар-Ілан, а також безліч інших допоміжних відділень. Всесвітню популярність заслужила клініка екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) лікарні «Меїр». На її базі отримали можливість завагітніти і відчути радість материнства сотні тисяч жінок з усього світу.

Однією з багатьох спеціалізацій лікарні «Меїр» є урологія. На базі урологічної клініки проводяться найскладніші урологічні операції. Серед них і такі серйозні, як усунення вроджених вад у розвитку сечостатевої системи, а також операцій по відновленню після різних травм і патологічних процесів. На базі клініки регулярно проводяться операції по видаленню каменів у нирках, лікуванню новоутворень урологічного характеру і багато іншого. У клініці активно розвивається малоінвазивна хірургія. Це дозволяє пацієнтам отримувати відмінні результати лікування без ускладнень, які часто супроводжують післяопераційний період.

больница Меир3

Лікарня «Меїр» є опорною базою єдиного в країні інституту пульмонології, де хворі пульмонологічного профілю отримують сучасне і якісне лікування. Інститут пульмонології, на сьогоднішній день, розрахований на 32 ліжка, а також в наявності є 8 місць для хворих, які потребують апаратів штучного дихання і цілодобового нагляду. При лікуванні онкологічних хворих, інститут лікарні «Меїр» активно співпрацює з клініками онкології та інститутом радіоізотопної медицини.

У відділенні ортопедії та травматології багато років успішно проводять відновлювальні операції після переломів суглобо-кісткового апарату, а також захворювань ревматологічного характеру. На базі клініки проводять виправлення вроджених вад кісткової системи і виправлення вад розвитку.

Багато пацієнтів, які не можуть отримати висококваліфіковану допомогу у себе на батьківщині, або ж мають сумніви щодо якості запропонованих послуг, змушені вдаватися до лікування закордоном. Якщо ця проблема стосується і вас, то лікарня «Меїр» найкраще допоможе у вирішенні даної проблеми всім бажаючим пацієнтам. Це стосується і приєднаних до неї клінік, що мають величезний досвід надання медичної допомоги пацієнтам з усього світу. На сьогоднішній день «Меїр» стала такою клінікою, якій люди довіряють своє здоров’я і здоров’я своїх рідних. Погодьтеся, що така характеристика є найкращою для лікарні зі світовим ім’ям.

MMC_button-1

Новости Медицины

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

18 January 2018

Большинство больных с онкологическим заболеванием интересуются у врачей прогнозом. И врач дает оценку, ориентируясь на показатель под названием “выживаемость при раке”, основанном на опыте …

Хотите улучшить память?

Хотите улучшить память? Ежедневно проходите 4 тысячи шагов

11 January 2018

Американские ученые нашли еще одно доказательство пользы физической активности, установив, что ежедневное выполнение 4 тысяч шагов положительно сказывается на умственных способностях человека и помогает улучшить память. Рекомендация …

С новым годом!

С новым 2018 годом!

31 December 2017

 
 
 
 
 
 
 
 

Множественная миелома

Множественная миелома – заболевание, которое влияет на всю семью

28 December 2017

«С момента постановки диагноза наша жизнь перевернулась. Болезнь повлияла на настроение, социальную активность, финансы и отношения внутри семьи. Она встала на первое место. Все …

Впервые в мире: в Израиле вырастили костную ткань в лаборатории

21 December 2017

Ещё одна идея со страниц фантастических произведений стала реальностью – израильским специалистам из медицинского центра «Ха-Эмек» (г. Афула) удалось пересадить пациенту кость, выращенную в …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram