Медичний комплекс «Іхілов»

Клиника ИхиловМедичний комплекс «Іхілов» – третій за величиною медичний центр Ізраїлю. Він є головним медичним центром району Гуш Дан. На сьогоднішній день клінічний центр «Іхілов» – це ціле медичне місто, яке вміщує більше 3500 співробітників і має 1100 лікарняних ліжок. У лікарні практикує дуже велика кількість професорів, і вчених зі світовим рівнем. Їх кількість складає більше 800 осіб, які не тільки працюють у лікарні, але і викладають на медичному факультеті Тель-Авівського університету. Вони ведуть медичну практику в кращих світових клініках. Крім цього, лікарня “Іхілов” є науковою і практичною базою Тель-Авівського університету, і на її основі проводяться різні наукові та клінічні дослідження. Медичний комплекс «Іхілов» включає в себе 150 клінік для амбулаторних хворих, а також понад 60 спеціалізованих відділень і медичних центрів.

Медичний центр складається з головного корпусу «Іхілов», поліклінічного відділення, центру материнства, дитячої лікарні «Дана», реабілітаційного комплексу та інших відділень. Така організація дозволяє дуже швидко і компактно проводити обстеження пацієнтів, консультації суміжних фахівців і оперативно приймати рішення щодо подальшого лікування. Деякі відділення і дочірні клініки, наприклад педіатрична клініка «Дана», стали відомі всьому світу, завдяки проведеним унікальним оперативним втручанням та лікуванню онкологічних хворих, які мали гематологічні або хірургічні проблеми зі здоров’ям. Головний корпус оснащений вертолітними майданчиками, для екстреної доставки пацієнтів з літака, або просто швидкого транспортування до лікарні.

Діагностичний корпус оснащений ультрасучасним обладнанням та високопрофесійним медичним персоналом. Такий підхід дозволяє проводити всі необхідні діагностичні заходи в найкоротші строки і якісно представляти лікарям картину захворювання. Для вирішення найбільш складних проблем зі здоров’ям зазвичай скликають медичний консиліум, на якому присутні провідні фахівці Ізраїлю і всього світу, а також професори медичного університету. Такий сильний склад медичних фахівців дозволяє швидко і точно діагностувати, навіть найскладніші захворювання і призначати найбільш ефективний курс лікування.

Клиника СораскиОсобливо показово і якісно функціонують хірургічні відділення. Ізраїльські хірурги успішно проводять найскладніші оперативні втручання, а ортопедичні хірурги повернули сотням тисячам пацієнтів практично відірвані кінцівки. Хірурги-онкологи допомагають усунути новоутворення в найнебезпечніших розміщеннях і на різних стадіях розвитку злоякісного процесу.

Ізраїльські медичні фахівці мають повне право вважатися одними з кращих в світі. Цей статус вони змогли досягти тільки завдяки регулярній практиці і постійному підвищенню кваліфікації, а наявність сучасного обладнання і унікального лікувального клімату дозволяє успішно вирішувати практично всі проблеми зі здоров’ям.

Клініка «Іхілов», яка акумулювала в собі все найкраще зі світових досягнень у галузі медицини, вважається одним з передових і кращих клінічних центрів Ізраїлю і завжди готова допомогти Вам вирішити проблеми зі здоров’ям, швидко і якісно провести діагностику стану організму і на вищому рівні організувати реабілітацію для пацієнтів після лікування.

MMC_button-1

Новости Медицины

Уничтожение клеток рака

Созданы молекулярные машины для уничтожения клеток рака

14 September 2017

Ученые из Англии создали уникальные молекулярные машины, уничтожающие раковые клетки. Машины высверливают отверстия в мембранах клеток и нейтрализуют их. Исследования доказывают, что у этой …

Спинраза (Spinraza) - лечение спинальной мышечной атрофии (СМА)

Спинраза – инъекция надежды для детей с СМА

7 September 2017

СМА (спинальная мышечная атрофия) – тяжелейшее генетическое заболевание, первые симптомы которого могут проявиться в возрасте менее 1 года. Дети с данным диагнозом не сидят, …

Чем чреват регулярный недосып?

Чем чреват регулярный недосып?

31 August 2017

Недавнее исследование, проведенное специалистами в Великобритании, показало, что регулярный недосып приводит к избыточному весу и ухудшению метаболизма.

Данные исследования очень любопытны: так, у людей, …

Затянувшийся сон вызывает ночные

Затянувшийся сон вызывает ночные кошмары

24 August 2017

Специалисты из Оксфордского университета попытались выяснить причины ночных кошмаров, проведя для этого опрос более 850 человек. Вывод заставляет задуматься – кошмары связаны не только …

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

20 August 2017

Хроническое недосыпание (менее шести часов в сутки) опасно такими же серьезными осложнениями, какие возникают при регулярном употреблении алкоголя. Такой неожиданный вывод сделали специалисты крупной компании, …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram