Медичний комплекс «Іхілов»

Клиника ИхиловМедичний комплекс «Іхілов» – третій за величиною медичний центр Ізраїлю. Він є головним медичним центром району Гуш Дан. На сьогоднішній день клінічний центр «Іхілов» – це ціле медичне місто, яке вміщує більше 3500 співробітників і має 1100 лікарняних ліжок. У лікарні практикує дуже велика кількість професорів, і вчених зі світовим рівнем. Їх кількість складає більше 800 осіб, які не тільки працюють у лікарні, але і викладають на медичному факультеті Тель-Авівського університету. Вони ведуть медичну практику в кращих світових клініках. Крім цього, лікарня “Іхілов” є науковою і практичною базою Тель-Авівського університету, і на її основі проводяться різні наукові та клінічні дослідження. Медичний комплекс «Іхілов» включає в себе 150 клінік для амбулаторних хворих, а також понад 60 спеціалізованих відділень і медичних центрів.

Медичний центр складається з головного корпусу «Іхілов», поліклінічного відділення, центру материнства, дитячої лікарні «Дана», реабілітаційного комплексу та інших відділень. Така організація дозволяє дуже швидко і компактно проводити обстеження пацієнтів, консультації суміжних фахівців і оперативно приймати рішення щодо подальшого лікування. Деякі відділення і дочірні клініки, наприклад педіатрична клініка «Дана», стали відомі всьому світу, завдяки проведеним унікальним оперативним втручанням та лікуванню онкологічних хворих, які мали гематологічні або хірургічні проблеми зі здоров’ям. Головний корпус оснащений вертолітними майданчиками, для екстреної доставки пацієнтів з літака, або просто швидкого транспортування до лікарні.

Діагностичний корпус оснащений ультрасучасним обладнанням та високопрофесійним медичним персоналом. Такий підхід дозволяє проводити всі необхідні діагностичні заходи в найкоротші строки і якісно представляти лікарям картину захворювання. Для вирішення найбільш складних проблем зі здоров’ям зазвичай скликають медичний консиліум, на якому присутні провідні фахівці Ізраїлю і всього світу, а також професори медичного університету. Такий сильний склад медичних фахівців дозволяє швидко і точно діагностувати, навіть найскладніші захворювання і призначати найбільш ефективний курс лікування.

Клиника СораскиОсобливо показово і якісно функціонують хірургічні відділення. Ізраїльські хірурги успішно проводять найскладніші оперативні втручання, а ортопедичні хірурги повернули сотням тисячам пацієнтів практично відірвані кінцівки. Хірурги-онкологи допомагають усунути новоутворення в найнебезпечніших розміщеннях і на різних стадіях розвитку злоякісного процесу.

Ізраїльські медичні фахівці мають повне право вважатися одними з кращих в світі. Цей статус вони змогли досягти тільки завдяки регулярній практиці і постійному підвищенню кваліфікації, а наявність сучасного обладнання і унікального лікувального клімату дозволяє успішно вирішувати практично всі проблеми зі здоров’ям.

Клініка «Іхілов», яка акумулювала в собі все найкраще зі світових досягнень у галузі медицини, вважається одним з передових і кращих клінічних центрів Ізраїлю і завжди готова допомогти Вам вирішити проблеми зі здоров’ям, швидко і якісно провести діагностику стану організму і на вищому рівні організувати реабілітацію для пацієнтів після лікування.

MMC_button-1

Новости Медицины

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

18 January 2018

Большинство больных с онкологическим заболеванием интересуются у врачей прогнозом. И врач дает оценку, ориентируясь на показатель под названием “выживаемость при раке”, основанном на опыте …

Хотите улучшить память?

Хотите улучшить память? Ежедневно проходите 4 тысячи шагов

11 January 2018

Американские ученые нашли еще одно доказательство пользы физической активности, установив, что ежедневное выполнение 4 тысяч шагов положительно сказывается на умственных способностях человека и помогает улучшить память. Рекомендация …

С новым годом!

С новым 2018 годом!

31 December 2017

 
 
 
 
 
 
 
 

Множественная миелома

Множественная миелома – заболевание, которое влияет на всю семью

28 December 2017

«С момента постановки диагноза наша жизнь перевернулась. Болезнь повлияла на настроение, социальную активность, финансы и отношения внутри семьи. Она встала на первое место. Все …

Впервые в мире: в Израиле вырастили костную ткань в лаборатории

21 December 2017

Ещё одна идея со страниц фантастических произведений стала реальностью – израильским специалистам из медицинского центра «Ха-Эмек» (г. Афула) удалось пересадить пациенту кость, выращенную в …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram