Медичний Центр «Герцлія»

Клиника ГерцлияМедичний Центр «Герцлія» є одним з найкращих приватних медичних центрів Ізраїлю і надає медичні послуги на найвищому рівні. Клінічна база зручно розташована в однойменному місті на мальовничому березі Середземного моря, і є повноцінним сучасним медичним закладом найвищого рівня акредитації. Клініка була заснована більше 30 років тому і є першою приватною клінікою Ізраїлю.

Всі пацієнти, які планують лікуватися в медичному центрі «Герцлія», проходять клінічні обстеження в діагностичному центрі клініки, де представлено найновіше сучасне обладнання, завдяки чому можна швидко і якісно провести повний спектр усіх необхідних досліджень та лабораторних аналізів. Медичний персонал, представлений більш ніж 500-ми високоспеціалізованими лікарями. Більшість з них є завідуючими відділеннями та провідними фахівцями у державних лікарнях, а також викладачами медичних факультетів.

На сьогоднішній день до складу клініки входять більше 120 відділень і підрозділів. У клініці було проведено понад 5000 кардіологічних операцій, більше 20000 катетеризацій серця. Пацієнтам пропонуються чотири стаціонарних відділення, які оснащені медичним обладнанням вищого класу, що сприяє ефективному одужання пацієнта. Нові меблі і сучасна побутова техніка – роблять перебування в клініці максимально комфортним.

Клініка представлена різними напрямками сучасної медицини, включаючи алергологію, педіатричне відділення, гематологічний підрозділ, цитогенетику і багато інших. Можливість  авіаційного транспортування пацієнтів організована на найвищому рівні: літак клініки оснащений відповідно до суворих вимог авіаційної медицини, і переліт може бути організований в будь-який час.

Герцлия3У клініці створені оптимальні умови лікування та реабілітації пацієнтів з усього світу. Це стало можливим завдяки тому, що адміністрація лікарні вкладає кошти в оснащення відділень найсучаснішим обладнанням, а також в якість і комфортність палат для перебування пацієнтів. Клініка розміщує пацієнтів в одномісних та двомісних палатах, також є палати класу «люкс». У кожній палаті за пацієнтом спостерігає спеціально підготовлений персонал, тому всі вимоги пацієнтів виконуються негайно.

Спеціально для іноземних пацієнтів створено відділ медичного туризму, який покликаний забезпечувати найбільш високу якість обслуговування, а також організовано консульський супровід і транспортування пацієнтів до клініки.

MMC_button-1

Новости Медицины

Уничтожение клеток рака

Созданы молекулярные машины для уничтожения клеток рака

14 September 2017

Ученые из Англии создали уникальные молекулярные машины, уничтожающие раковые клетки. Машины высверливают отверстия в мембранах клеток и нейтрализуют их. Исследования доказывают, что у этой …

Спинраза (Spinraza) - лечение спинальной мышечной атрофии (СМА)

Спинраза – инъекция надежды для детей с СМА

7 September 2017

СМА (спинальная мышечная атрофия) – тяжелейшее генетическое заболевание, первые симптомы которого могут проявиться в возрасте менее 1 года. Дети с данным диагнозом не сидят, …

Чем чреват регулярный недосып?

Чем чреват регулярный недосып?

31 August 2017

Недавнее исследование, проведенное специалистами в Великобритании, показало, что регулярный недосып приводит к избыточному весу и ухудшению метаболизма.

Данные исследования очень любопытны: так, у людей, …

Затянувшийся сон вызывает ночные

Затянувшийся сон вызывает ночные кошмары

24 August 2017

Специалисты из Оксфордского университета попытались выяснить причины ночных кошмаров, проведя для этого опрос более 850 человек. Вывод заставляет задуматься – кошмары связаны не только …

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

20 August 2017

Хроническое недосыпание (менее шести часов в сутки) опасно такими же серьезными осложнениями, какие возникают при регулярном употреблении алкоголя. Такой неожиданный вывод сделали специалисты крупной компании, …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram