Медичний Центр «Герцлія»

Клиника ГерцлияМедичний Центр «Герцлія» є одним з найкращих приватних медичних центрів Ізраїлю і надає медичні послуги на найвищому рівні. Клінічна база зручно розташована в однойменному місті на мальовничому березі Середземного моря, і є повноцінним сучасним медичним закладом найвищого рівня акредитації. Клініка була заснована більше 30 років тому і є першою приватною клінікою Ізраїлю.

Всі пацієнти, які планують лікуватися в медичному центрі «Герцлія», проходять клінічні обстеження в діагностичному центрі клініки, де представлено найновіше сучасне обладнання, завдяки чому можна швидко і якісно провести повний спектр усіх необхідних досліджень та лабораторних аналізів. Медичний персонал, представлений більш ніж 500-ми високоспеціалізованими лікарями. Більшість з них є завідуючими відділеннями та провідними фахівцями у державних лікарнях, а також викладачами медичних факультетів.

На сьогоднішній день до складу клініки входять більше 120 відділень і підрозділів. У клініці було проведено понад 5000 кардіологічних операцій, більше 20000 катетеризацій серця. Пацієнтам пропонуються чотири стаціонарних відділення, які оснащені медичним обладнанням вищого класу, що сприяє ефективному одужання пацієнта. Нові меблі і сучасна побутова техніка – роблять перебування в клініці максимально комфортним.

Клініка представлена різними напрямками сучасної медицини, включаючи алергологію, педіатричне відділення, гематологічний підрозділ, цитогенетику і багато інших. Можливість  авіаційного транспортування пацієнтів організована на найвищому рівні: літак клініки оснащений відповідно до суворих вимог авіаційної медицини, і переліт може бути організований в будь-який час.

Герцлия3У клініці створені оптимальні умови лікування та реабілітації пацієнтів з усього світу. Це стало можливим завдяки тому, що адміністрація лікарні вкладає кошти в оснащення відділень найсучаснішим обладнанням, а також в якість і комфортність палат для перебування пацієнтів. Клініка розміщує пацієнтів в одномісних та двомісних палатах, також є палати класу «люкс». У кожній палаті за пацієнтом спостерігає спеціально підготовлений персонал, тому всі вимоги пацієнтів виконуються негайно.

Спеціально для іноземних пацієнтів створено відділ медичного туризму, який покликаний забезпечувати найбільш високу якість обслуговування, а також організовано консульський супровід і транспортування пацієнтів до клініки.

MMC_button-1

Новости Медицины

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

Выживаемость при раке – как рассчитывается этот показатель?

18 January 2018

Большинство больных с онкологическим заболеванием интересуются у врачей прогнозом. И врач дает оценку, ориентируясь на показатель под названием “выживаемость при раке”, основанном на опыте …

Хотите улучшить память?

Хотите улучшить память? Ежедневно проходите 4 тысячи шагов

11 January 2018

Американские ученые нашли еще одно доказательство пользы физической активности, установив, что ежедневное выполнение 4 тысяч шагов положительно сказывается на умственных способностях человека и помогает улучшить память. Рекомендация …

С новым годом!

С новым 2018 годом!

31 December 2017

 
 
 
 
 
 
 
 

Множественная миелома

Множественная миелома – заболевание, которое влияет на всю семью

28 December 2017

«С момента постановки диагноза наша жизнь перевернулась. Болезнь повлияла на настроение, социальную активность, финансы и отношения внутри семьи. Она встала на первое место. Все …

Впервые в мире: в Израиле вырастили костную ткань в лаборатории

21 December 2017

Ещё одна идея со страниц фантастических произведений стала реальностью – израильским специалистам из медицинского центра «Ха-Эмек» (г. Афула) удалось пересадить пациенту кость, выращенную в …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram