Клініка Ассута

Клініка АссутаБагатопрофільна клініка Ассута була створена в 1934 році в Тель-Авіві, як найбільший медичний центр в Ізраїлі. Поступово розвиваючись, клініка поповнилася відділеннями кардіології та кардіохірургії, онкологічним центром, відділенням радіотерапії, хіміотерапії, нейрохірургії, ортопедичної хірургії. Паралельно з ними, постійно розширювалося і модернізувалося відділення загальної хірургії. На сьогоднішній день лікарня Ассута – це найбільший приватний хірургічний центр, що є визнаним лідером у сфері медичних послуг в Ізраїлі. Клініка має в своєму розпорядженні чотири шпиталі і шість медичних комплексів, які розташовані в дев’яти містах Ізраїлю. Крім традиційних хірургічних і терапевтичних центрів, в комплексі Ассута також відмінно функціонують клініки болю, клініки сну, центри жіночого здоров’я, клініки ЕКЗ і багато інших відділень.

Стрімкий розвиток мережі клінік «Ассута» і неухильне зростання її репутації стали можливими завдяки наданню медичних послуг на рівні найсуворіших Європейських стандартів, а також постійному удосконаленню матеріальної бази і професійної підготовки медичного персоналу. На сьогоднішній день в клініках «Ассута» працює понад 1500 висококваліфікованих лікарів, які є випускниками кращих медичних шкіл світу, і входять у лікарську еліту країни та світу. Все це дозволяє клініці з гордістю називати себе однією з найкращих на ринку медичних послуг. І це ще не все, головна відмінність Ассути від інших клінік і лікарень Ізраїлю полягає в тому, що вона дозволяє залучати до обстеження на своїй бази будь-яких фахівців, з будь-яких лікарень Ізраїлю. Слід наголосити на тому, що Ассута є приватним медичним закладом і це не так просто не брати до уваги адміністративні обмеження на державні лікарні. Незважаючи на той факт, що Ассута є приватним закладом, з роками, допуск до медичної практики в ньому став для ізраїльських лікарів свого роду знаком якості і символом приналежності до медичної еліти країни.

 

Ассута3Мережа клінік і лікарень «Ассута» спланована таким чином, щоб надавати своїм пацієнтам тільки найбільш якісний і зручний сервіс. Турбота про пацієнтів починається від моменту прибуття в Ізраїль або доставки хворого в клініку. Просторі палати можуть вмістити до 350 хворих. Для пацієнтів, доставлених швидкою допомогою, передбачено 27 палат інтенсивної терапії. Пацієнти клінік «Ассута» можуть бути впевнені в тому, що вони отримають тільки найефективніше і найякісніше лікування. А наявність ультрасучасного діагностичного комплексу дозволяє встановити діагноз швидко і якісно.

Протягом багатьох років, мережа клінік «Ассута» вкладає все нові й нові кошти в розвиток і вдосконалення свого обладнання та інфраструктури, підвищення кваліфікації медичного персоналу та розширення спектру послуг, що надаються. При цьому, відмінною особливістю “Ассути” є закладена в основу турбота про комфорт і зручність для пацієнтів і скрупульозна увага до тих дрібниць, які можуть значно впливати на матеріальне становище пацієнта і його враження від лікування. Саме тому палати “Ассути” нагадують більше номера хороших готелів, ніж лікарняні приміщення, і при цьому оснащені найсучаснішим медичним обладнанням. Ввічливість і доброзичливість медичного персоналу можна порівнювати тільки з його високим професіоналізмом. Вся діяльність комплексу “Ассута”, вся його політика спрямована на те, щоб зробити максимально зручним для пацієнта навіть найважче лікування.

На сьогоднішній день «Ассута» – це визнаний лідер в медицині не тільки в Ізраїлі, але й в усьому світі. Сотні тисяч вилікуваних пацієнтів з усього світу, а також мільйони вдячних відгуків від їхніх рідних і близьких – це найкраща атестація якості роботи цього медичного комплексу.

MMC_button-1

Новости Медицины

Уничтожение клеток рака

Созданы молекулярные машины для уничтожения клеток рака

14 September 2017

Ученые из Англии создали уникальные молекулярные машины, уничтожающие раковые клетки. Машины высверливают отверстия в мембранах клеток и нейтрализуют их. Исследования доказывают, что у этой …

Спинраза (Spinraza) - лечение спинальной мышечной атрофии (СМА)

Спинраза – инъекция надежды для детей с СМА

7 September 2017

СМА (спинальная мышечная атрофия) – тяжелейшее генетическое заболевание, первые симптомы которого могут проявиться в возрасте менее 1 года. Дети с данным диагнозом не сидят, …

Чем чреват регулярный недосып?

Чем чреват регулярный недосып?

31 August 2017

Недавнее исследование, проведенное специалистами в Великобритании, показало, что регулярный недосып приводит к избыточному весу и ухудшению метаболизма.

Данные исследования очень любопытны: так, у людей, …

Затянувшийся сон вызывает ночные

Затянувшийся сон вызывает ночные кошмары

24 August 2017

Специалисты из Оксфордского университета попытались выяснить причины ночных кошмаров, проведя для этого опрос более 850 человек. Вывод заставляет задуматься – кошмары связаны не только …

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

Хроническое недосыпание опаснее, чем алкоголизм

20 August 2017

Хроническое недосыпание (менее шести часов в сутки) опасно такими же серьезными осложнениями, какие возникают при регулярном употреблении алкоголя. Такой неожиданный вывод сделали специалисты крупной компании, …


Просмотреть Все Новости >>

Запись на лечение

Моё Имя *

Моя Фамилия

Мой E-Mail *

Мой Возраст *

Мой Телефон

Краткое описание симптомов и жалоб:

Моя история болезни

Моя история болезни

Поля, отмеченные *,
обязательны к заполнению

* Если вы испытываете сложности с заполнением формы, воспользуйтесь электронной почтой. info@manormedicalcenter.com


НАШИ ПРОГРАММЫ И ЦЕНЫАссута


НАШИ ПРЕДСТАВИТЕЛЬСТВАПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Наши Партнеры

Ассоциация Компаний Медицинского Туризма
visamastercard Protected by Copyscape Web Plagiarism Detector
linkedin twitter google В Контакте odnoklassniki youtube Instagram